Resmi web sitemize gitmek için tıklayınız!

SPORTİF BAŞARILAR

Üniversitemizde sportif becerileri geliştirmek, yaşam boyu dostluklar oluşturmak ve sağlıklı yaşam tarzını teşvik etmek amacıyla çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Akademik yıl boyunca öğrencilerimiz NeoTech Kampüs’te gerçekleştirilen spor turnuvalarına katılabiliyor, rekabetçi ve eğlence merkezli sportif faaliyetlerde yer alabiliyor.

Sanat ve sporla taçlandırılmış oldukça geniş bir açık alanı bulunan NeoTech Kampüs’te eğitim görecek olan öğrenciler, zengin sosyal olanaklarla yalnızca derslere değil, sosyal hayata da hazırlanıyorlar. Basketbol sahası ve fitness merkezi gibi çeşitli spor branşları için ayrılan alanlar; müzik atölyesi, dans performans sahası ile tiyatro/sahne sanatları atölyesi sayesinde öğrenciler sanat ve sporla iç içe yetişiyorlar.

Üniversitemiz, öğrencilerinden oluşan spor takımlarıyla üniversiteler arası spor yarışma ve liglerine katılıyor. Salon Futbolu takımımız İstanbul Bölge Birinciliği, Kadın Voleybol takımımız Kadınlar Lig Şampiyonluğu, Erkek Voleybol takımımız Erkekler Lig Şampiyonluğu, Basketbol takımımız Lig Şampiyonluğu, Tenis takımımız da Erkekler Lig Şampiyonluğu başarıları elde etmiştir. Ayrıca Salon Futbolu Lig İkinciliği, Kick Boks Türkiye Üçüncülüğü, Futbol Lig Üçüncülüğü de elde ettiğimiz başarılar arasında yerini alıyor.