YEME İÇME

Nişantaşı Üniversitesi

Teknolojiyle donatılan yeni kampüsümüz Maslak 1453 NeoTech Kampüs’te beslenmenin insan hayatındaki öneminin farkında olarak öğrencilerimizin, akademik kadromuzun ve idari personelimizin yeme-içme konusundaki tüm zevk, beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak hizmet veriyoruz. Hem tabldot hem de alakart menülere sahip ferah ve temiz mekanlarda kaliteli ve sağlıklı yemek olanakları sunuyoruz.

Gıda kodeksine uygun olarak üretilen yiyecek-içecekler beslenme uzmanları ve gıda mühendisleri tarafından sürekli olarak kontrol ediliyor ve sunum ve kalori değerleri gibi kaliteyi yükselten detaylar özenle takip ediliyor. Sağlık ve hijyen açısından sürekli olarak denetlenen bu mekanlar, öğrencilerimizin sosyalleşebilmesi için özenle dekore edilmiştir ve ihtiyaç duyulan tüm konfora sahiptir.

Maslak 1453 NeoTech Kampüs içerisinde yer alan Simit Sarayı, Oses Çiğ Köfte, Starbucks, 1453 Et, Mua Gelatieri d’italia, Casariso, Cafe G ve Bizim Mutfak başta olmak üzere, diğer restoran ve büfeler ile farklı yeme-içme olanakları sunuyoruz. Ayrıca kampüste yer alan Migros ve atıştırmalık otomatlarıyla da hizmet vermekteyiz.

Back to top of page