Resmi web sitemize gitmek için tıklayınız!

SAĞLIK HİZMETLERİ

Bilim ve teknolojiyle desteklenen eğitime verdiği değeri, öğrencilerine ve çalışanlarına yansıtmak isteyen üniversitemiz, yüksek teknoloji ile kurulan Maslak 1453 NeoTech Kampüs’te hem öğrencilerimizin hem de akademik ve idari personelimizin sağlığına büyük önem vermektedir.

Maslak 1453 NeoTech Kampüs’te İdari İşler Daire Başkanlığı’na bağlı olarak çalışmalarını sürdüren ve ayakta tedavi yöntemi ile sağlık hizmeti veren Sağlık Merkezi’nin doktor ve hemşireleri öğrencilerimize, akademik ve idari personelimize güvenle hizmet vermektedir.

Maslak 1453 NeoTech Kampüs’te yer alan rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetlerimizle öğrenci ve çalışanlarımızın bireysel, sosyal, duygusal ve akademik gelişimlerine katkı sağlamak amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda gerçekleştirilen bireysel görüşmelerde kişilerin karşılaştığı problemlerle daha etkin bir biçimde başa çıkma becerisi kazanması ve kendisine dair farkındalık geliştirmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca tüm görüşmelerimiz gizlilik ilkesine sadık kalınarak etik kurallar çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.