Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüs

Türkiye’nin en hızlı büyüyen vakıf üniversitelerinden Nişantaşı Üniversitesi; en büyük projesi Maslak 1453 NeoTech Kampüs ile eğitimde yenilikçi ve teknolojik çağa ilk adımını attı.

Türkiye’yi ezber bozan yeniliklerle tanıştıran Nişantaşı Üniversitesi, geleceğin dünyasını şekillendiren teknoloji merkezli Maslak 1453 NeoTech Kampüs ile gençlerin yarınlarını mutlak başarıya ulaştırmak için var gücüyle çalışıyor.

Teknoloji ve internetin hayata hakim olmasıyla küçülen dünyada büyük yatırımlar gerçekleştiriyor. Bu yatırımların en büyüğü olan Maslak 1453 NeoTech Kampüs yönetiminden, akademisyenlerine, teknolojisinden eğitim anlayışına kadar tüm bileşenleriyle bilimi, teknolojiyi, dünyayı ve insanları yakından takip ediyor; farklı bakmanın, görmenin, değişmenin ve değiştirmenin gücüne inanıyor.

2017-2018 eğitim-öğretim döneminde ilk öğrencilerini ağırlayan Maslak 1453 NeoTech Kampüs öğrenci sayısını kademeli olarak artırarak geleceğe en fazla değeri katmayı hedefliyor. Vakıf üniversiteleri arasında bir ilk olan bu özelliğiyle daha fazla sayıda öğrenciye ulaşarak Türkiye’nin geleceğini olumlu yönde hızla şekillendirmeyi amaçlıyor.