Global Dijital Eğitim

 

GLOBAL DİJİTAL EĞİTİM

Dijitalleşmenin en önemli unsurlarından biri sınırları ortadan kaldırması ve bütünleşmiş bir dünya hayalini gerçek kılması. Global Dijital Eğitim’i kurgularken bu gerçeği aklımızdan hiç çıkarmadık ve öncelikli amacımız haline getirdik. Nişantaşı Üniversitesi Ailesi olarak teknolojinin kaçınılmaz olduğu günümüz dünyasında; Amerika’dan, Kanada’ya, Avrupa’dan Asya’ya kadar kesintisiz akademik eğitimin markası olduğumuzu ve olmaya devam edeceğimizi gururla söylemekteyiz.

Dijitalleşmenin yarattığı global dünyanın önemli bir parçası da elbette ki dijital ve kesintisiz eğitim. Bunun bilincinde bir eğitim kurumu olarak aslî görevlerimizden birinin de dijitalleşmiş eğitimi en mükemmel haliyle öğrencilerimize sunmaya devam etmek olduğunu biliyoruz. Dijital eğitim veren ve bu alandaki yenilikleri sıkı takip eden bir üniversite ve fayda merkezi olarak öğrencilerimizi girişimci ruha sahip, adaptasyonu yüksek bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

“Global Dijital Eğitim” kavramımızın içini de yine siz öğrencilerimiz için dünyanın en prestijli ve küresel olarak onaylanmış eğitim programlarıyla doldurduk. Üniversitemizde alacağınız eğitim dünyanın seçkin üniversitelerinin eğitim müfredatlarıyla entegre olması sayesinde hem ülkemizde hem de dünya çapında kabul görecek, donanımlı bir dünya vatandaşı olacağınızı şimdiden müjdeliyoruz.